Інтелектуальна формація

Домінік винайшов нову концепцію чернечого життя, метою котрого було проповідування Святої Істини і спасіння душ. Щоб створити орден, Домінік перейняв чернечу традицію Церкви, достосовуючи її до нових цілей доданням до обов'язку дотримання монастичних обсерванцій, чернечих шлюбів і літургії годин також студіювання, як невід'ємний і конститутивний елемент нового Ордену. Студіювання стало особливістю, що відрізняло домініканців від інших...

  • Місце студіювання в нашому харизматі

    Плодами молитви, що домініканці уділяють іншим в навчанні і проповідуванні, є ніщо інше, як то надбання, котре вони винесли з студіювання і молитви. В трьох словах «вчитися, вчити і молитися» виражено те, в чому домініканці тринадцятого сторіччя розуміли своє покликання – в ревнісному пошуку Божої Істини, використовуючи всі дані для того Богом можливості.

  • Домініканські навчальні заклади

    Орден Проповідників, вірний своєму харизмату, впродовж віків займається освітою в лоні Церкви. Від самих початків і до сьогоднішнього дня домініканці викладають богословські і філософські науки в закладених ними ж університетах, приближуючи людям правди віри, зглиблюючи таємниці Біблії і доносячи до всіх людей доброї волі позицію Католицької Церкви щодо соціальних і культурних викликів сьогодення. Повний список домінікаських вишів.