Пріор Ковенту в Києві


08 березня 2009


5 березня 2009 р. о. Іреней Погорєльцев ОР офіційно став пріором домініканського конвенту у Києві. В присутності свідків він урочисто зробив визнання віри Католицької Церкви, приймаючи таким чином на себе обов’язки, що йому довірили брати-проповідники з Києва.
Пріор — виборна посада, що доручається брату на три роки. За давнім привілеєм, наданим ще Руській Провінції Ордену Проповідників, брати провінції мали право на носіння червоного поясу.
©dominic.ua
Фотогалерея

 

 

Дім домініканців у Києві піднесений до рангу конвенту


04 березня 2009


1 березня 2009 р. Генеральний Вікарій домініканців в Росії та Україні о. Маріуш Возняк ОР підніс до рангу конвенту дім Пресвятої Богородиці та св. Володимира у Києві. Тепер у першому на території Східного Вікаріату конвенті брати-проповідники зможуть самостійно вибирати пріора.
Зараз у київському монастирі мешкає вісім братів, які походять з України, Польщі та Франції. Питання утвердження конвенту чекало свого часу з 2007 р., з огляду на переїзд братів до нового приміщення та ремонтні роботи. Як засвідчив Генеральний Вікарій, це не лише формальне затвердження, а й знак розвитку Ордену Проповідників на східних землях.
За матеріалами о. Ярослава Кравця ОР, Київ.
Фотогалерея